Попереджений – озброєний!

В рамках тижня імунізації з 21 по 27 квітня 2024 директор Самбірського районного відділу ДУ «ЛЬВІВСЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ» Надія Шпак спільно з адміністрацією Самбірського фахового коледжу культури і мистецтв організували цікаву зустріч для студентів нашого коледжу. Мета цього заходу – підвищити серед громадськості розуміння важливості вакцинації для попередження небезпечних захворювань та збереження життя за допомогою вакцин.

На початку зустрічі студенти взяли участь в опитуванні. Результати вказали на те, що учасники володіють інформацією про небезпечні віруси. Далі студенти Самбірського фахового медичного коледжу продемонстрували сценку, яка детально познайомила нас з перебігом та наслідками таких хвороб: туберкульоз, гепатит Б, поліомієліт, дифтерія, кашлюк, правець, кір, краснуха, епідемічний паротит. Актори підкреслили важливість дотримання графіку щеплень і показали відеоролик «Як працюють вакцини».

Лікар-педіатр 3-ї лабораторії Коваль Юлія Віталіївна звернула особливу увагу на міфи, повʼязані з вакцинацією та розвіяла їх. Презентації допомагали детальніше розібратися з усією інформацією.

Лікарі-епідеміологи Самбірського районного відділу Львівського обласного центру контролю та профілактики інфекційних хвороб акцентували увагу на дієвих вакцинах, які допоможуть нам уникнути інфікування та ускладнень від перелічених хвороб.

Дякуємо за зустріч.