![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/03/430871367_3655485118062753_8115329783210954324_n-1024x682.jpg)
Команда “КЗ ЛОР Самбірський фаховий коледж Культури і Мистецтв” прийняла участь у змаганнях з волейболу серед студентів ЗФПО м. Самбора, які проходили у КЗ ЛОР Самбірському фаховому педагогічному коледжі імені Івана Филипчака та здобула 3 місце.
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/03/1-2-1024x682.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/03/2-2-1024x682.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/03/429669186_3655483958062869_2766516406233564357_n-1024x682.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/03/430905585_3655483584729573_7498957499750360816_n-1024x682.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/03/430879369_3655483078062957_8520371491189787203_n-682x1024.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/03/430957699_3655483374729594_7108660935169168474_n-682x1024.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/03/430858763_3655484564729475_6061678202419998554_n-1024x903.jpg)
Запрошуємо на навчання Вступнику 2024
Команда “КЗ ЛОР Самбірський фаховий коледж Культури і Мистецтв” прийняла участь у змаганнях з волейболу серед студентів ЗФПО м. Самбора, які проходили у КЗ ЛОР Самбірському фаховому педагогічному коледжі імені Івана Филипчака та здобула 3 місце.