![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2023/09/378279921_3150776805230157_320263832174713503_n-768x1024.jpg)
У актовій залі Самбірського фахового коледжу культури і мистецтв відбулася зустріч студентів першокурсників з інспектором сектору ювенальної превенції Самбірського районного відділу поліції Цибовською М. Р., де та прочитала студентам лекцію на тему “Правила поведінки в громадських місцях”. Представник поліції наголосила на тому, що кожен громадянин повинен знати, що у громадських місцях треба дотримуватися правил поведінки, бо кожен з нас – частинка суспільства і зобов’язаний поважати своє оточення.
Відповідальним за організацію та проведення цієї зустрічі був викладач коледжу Костяк В. І.