Педагогічні читання – 2022

   Педагогічні читання це наче методичний майданчик, що дозволяє просувати інноваційні ідеї в педагогіці, обговорювати актуальні проблеми мистецької освіти, сприяє розвитку профеоналізму педагогів. Така форма роботи уже традиційно проводиться у Самбірському фаховому коледжі культури та мистецтв під час зимових канікул.

    Цьогоріч, не дивлячись на особливий режим воєнного часу та певні обмеження, традицію не було порушено, а значить “Педагогічні читання – 2022” відбулися.

    Протягом двох тижнів у коледжі проходили читання з доволі цікавими, креативними доповідями, де викладачі ділились своїм досвідом, надавали свої рекомендаціїї та поради. Викладач історії Винар Л.І., ознайомила присутніх з професійною компетенцією викладача в системі фахової передвищої освіти, навівши цікаві факти як з свого досвіду так і в загальному з даної тематики. Психологічний тренінг: “Розвиток психологічної пружності” провела Захарченко С. Є. (викладач хорових дисциплін). Досить цікавими видались виступи Бардина В. Б. (викладача спеціалізації КФВС), Сороки В. М. (викладача ІБАС дисциплін), Пасічник Г. А. (викладача музично-теоретичних дисциплін) з наступних тем:”Інформаційна безпека під час війни”, “Тренди сучасного виховання. Теорія поколінь”, “Використання засобів медіа освіти як форми ефективної самореалізації студентів”.  Неменш інформативними і цікавими доповідями відзначились Швед Л. П. (викладача української мови та літератури), Куриляк Л.В. (завідувачка денним відділенням).

    Отже, під час педагогічних читань, було висвітлено багато важливих тем, які є актуальними та важливими для кожного викладача, обговорювалися сучасні педагогічні інструменти, нові підходи до викладання, актуальні проблеми методології. Адже, педагогічні читання − одна із добрих традицій та неодмінна частина методичної роботи нашого коледжу, що дозволяє забезпечувати високий професійний рівень викладачів та знаходитися в авангарді сучасної педагогічної думки.