Заходи з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек у нашому коледжі

З 30 вересня по 4 жовтня 2019р. у коледжі було проведено Тиждень циклової комісії інформаційних, бібліотечних та архівних дисциплін. Викладачі та студенти спеціальності ІБАС підготували і провели ряд цікавих і змістовних заходів. Зокрема: «У світі мудрості, історії та тиші» (бібліохвилинка); «Дім мудрості, аптека для душі» (виставка-реклама) – відповідальна Тимчишак Л. Д. «Нові! Особливі! Цікаві!» (година книголюба) – відповідальна Ямроз О. В.

На високому професійному рівні було проведено відкрите практичне заняття з бібліографічної діяльності в ДІС «Складання плану підготовки бібліографічного посібника за визначеною тематикою» на ІІІ ІБАС курсі викладачем Левкович Л. І.

Справжнє свято хранителів мудрості організували та провели студенти ІІ та ІІІ ІБАС курсу під керівництвом викладача Сороки В. М. у вигляді літературно– музичної композиції «Премудросте земна, бібліотеко! Віват тобі, хранителько свята!». Тут вітали працівників бібліотечної справи з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Вітали теплими словами, ліричними піснями, запальними танцями, дотепними жартами. Наші студенти постаралися, щоб у глядачів був гарний настрій!

У бібліотеці нашого коледжу діяло БІБІОК@ФЕ «Літературний гурман», де пригощали чудовими книжковими ласощами; прекрасною поезією у читанні автора – Заріцької Л. Ф. Це була година справжнього позитиву, від якої викладачі та студенти отримали безліч задоволення.

Наші бібліотекарі Заріцька Л. Ф. та Костяк Н. Я. довели, що бібліотека – це територія креативу.

Відео літературно– музичної композиції «Премудросте земна, бібліотеко! Віват тобі, хранителько свята!» можна переглянути тут: