![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/05/3-1024x683.jpg)
16 травня викладач народознавства Галина Петрівна Леньо провела круглий стіл на тему “Вишиванка – оберіг роду і генетичний код українця”. Співдоповідачем виступила студентка ІІ народного курсу Марія Крушинська.
Доповідачами цієї теми були:
– Ірина Пітила, студентка ІІ естрадного курсу, доповідь “Історія свята та цікаві факти”;
– Олена Хробак, студентка І курсу КФВС, доповідь “Традиційна жіноча сорочка як джерело вивчення та популяризації культурної спадщини Лемківщини”;
– Галина Мартинович-Чип , учений секретар історико-етнографічного музею «Бойківщина», доповідь “Музеї як осередки зберігання та популяризації української вишиванки”, співдоповідачем виступила зберігач фондів музею Вікторія Поверляк;
– Наталя Яворська, викладач математики та фізики, доповідь “Українська вишиванка мовою математики”;
– Наталя Андриїшин, викладач української мови та літератури, доповідь “Потенціал української вишивки під час вивчення рідної мови”;
– Леся Заріцька, завідувач бібліотекою, доповідь “Вишиванка у віршах як символ пам’яті та культурної спадщини”;
– Світлана Захарченко, викладач хорових дисциплін та акредитований психотерапевт Національної організація гештальт-терапії, доповідь “Терапевтичний вплив української народної вишивки на психоемоційний стан людини”;
– Леся Мигалик, викладач фортепіано та хорових дисциплін, керівник зведеного хору коледжу, доповідь “Етнокультурний та виховний потенціал пісенно-хорової творчості про українську вишиванку”, співдоповідачем був викладач хорових дисциплін, керівник чоловічого квартету “Легінь” Іван Хай.
Захід був дуже цікавим та пізнавальним, адже доповідачі різнобічно висвітлювали роль і значення вишиванки в житті кожного українця. Українська вишиванка – символ національної гордості та краси, те народне багатство, яким ми пишаємося, бережемо та передаємо майбутнім поколінням!
Після круглого столу в подвір’ї коледжу відбулася спільна фотосесія.
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/05/1-683x1024.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/05/2-1024x683.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/05/4-1024x683.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/05/5-683x1024.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/05/6-683x1024.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/05/7-683x1024.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/05/8-1024x683.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/05/9-1024x683.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/05/11-1024x683.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/05/12-1024x683.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/05/13-1024x683.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/05/14-1024x683.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/05/15-683x1024.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/05/16-1024x683.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/05/17-1024x683.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/05/18-683x1024.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/05/19-1024x683.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/05/21-1024x683.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/05/22-1024x683.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/05/23-1024x683.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/05/24-1024x683.jpg)