![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/03/434198424_3284168475224322_5318967836812911176_n-1024x502.jpg)
Сьогодні в сесійній залі Самбірської районної ради відбулися урочистості з нагоди 30-ої річниці створення факультету радіаційного, хімічного, біологічного захисту та екологічної безпеки Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».
Щиро вітаємо наших військових, адже розуміємо, що в сучасній російсько-українській війні воїни-танкісти є основним мобільним засобом вогневої підтримки піхоти та знищення броньованої техніки противника. Тому студенти нашого коледжу приєдналися до привітань і подарували глядачам чудові музичні номери. Христина Шостак, Вікторія Орищич та Дмитро Сабат своїм виконанням пісень дарували гарний настрій та позитивні емоції нашим воїнам.
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/03/434380162_3284165938557909_8896912293417271421_n.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/03/434333436_3284165818557921_3115494629222812573_n.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/03/434320684_3284168525224317_3896655779474227579_n.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/03/434313613_3284165981891238_8318829772373337438_n-1024x540.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/03/434304773_3284165858557917_1752068825256416418_n.jpg)