![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/03/9-4-1024x768.jpg)
27 березня в рамках Відкритої олімпіади з сольфеджіо для учнів старших класів музичних шкіл Львівської області відбулася олімпіада Самбірського куща на базі Самбірського фахового коледжу культури і мистецтв. В ній прийняло участь 26 учнів з Самбора, Старого Самбора, Турки, Рудок, Хирова, Стрия, Добромиля, Доброгостова, Дашави. Розпочалася олімпіада з виконання Славня ОУН “Зродились ми великої години”. Попереду ще олімпіади у Львівському та Червоноградському кущах. І очікування результатів!
Паралельно для викладачів-теоретиків було організовано зональне методичне об’єднання. Тут викладач музично-теоретичних дисциплін Самбірського фахового коледжу культури і мистецтв Галина Пасічник прочитала лекцію на тему “Дослідження ладів, мелодики та ритму в українському автентичному фольклорі”. Було цікаво та пізнавально.
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/03/1-9.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/03/2-9.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/03/3-6.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/03/4-5.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/03/5-5.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/03/6-4.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/03/7-4.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/03/8-2.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/03/10-3.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/03/11-1.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/03/12-2.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2024/03/13-1.jpg)