![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2023/09/377286054_1993641181018884_259115049396544817_n-1024x577.jpg)
Студенти 1 курсу Самбірського фахового коледжу культури і мистецтв разом із куратором Курендою Н. Б., в рамках святкування Дня міста Самбора, відвідали музей “Бойківщина”. Тут, окрім знайомства з культурою бойків, студенти поринули в атмосферу кінозйомки за участі артистів драматичного театру ім. Юрія Дрогобича. Знімали в музеї п’ятихвилинний ролик ознайомчого характеру з головними експозиціями музею.
Опісля студентів частували надзвичайно запашним карпатським чаєм і ласощами.
Щиро дякуємо працівникам музею та його директору Ользі Білас.