![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2023/03/337556601_127592716943103_184139363935734434_n-683x1024.jpg)
Днями в Самбірському фаховому коледжі культури і мистецтв відбувся день відкритих дверей, на який завітали учні шкіл м.Самбора. Гостей радо зустрічали студенти та викладачі коледжу. Захід пройшов у теплій та дружній атмосфері. З спеціальностями і освітніми програмами учасників ознайомила зав. денним відділенням Лідія Куриляк. Гості мали змогу послухати органну музику у виконанні Ірини Терлак, оглянути фотовиставку студентів ОП “Кінофотовідеосправа” (кер. В.Бардин), послухати народну музику у виконанні ансамблю народної музики (кер. М.Кащак, О.Голод), тріо акордеоністів, баяністів (кер. М.Головчак), бандуристки Надії Безкишки (кл.викл. О.Голод). Для гостей прозвучала і естрадна музика у виконанні естрадного ансамблю (кер.О.Веселовський).
З вітальним словом до учнів звернулася директорка коледжу Галина Петрівська. На завершення всі мали змогу ознайомитися з матеріальною базою коледжу. День видався насиченим і цікавим.
Свято фільмували і фотографували студенти “Кінофотовідеосправи”.