![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2023/02/333255385_1599106697196239_9196779033773148259_n-683x1024.jpg)
Уже рік… А руки тремтять, як уперше.
На рік помінявся наш вік,
На сто – постаріло серце…
В коледжі пройшла акція “365 днів незламності” приурочена річниці війни в Україні.
Дай, Боже, нашим захисникам і захисницям ще більшої сили знищувати ворога на всіх фронтах, а людям міцної віри в перемогу! Прийми в свої обійми тих, чиї життя забрали ворожі снаряди.
У цей день слід пригадати і тих українців, котрі сьогодні тримають для нас небо. Серед них свою варту несе викладач нашого коледжу Генріх Мельнарович.
Позаду рік боротьби – попереду перемога. Позаду рік очікувань та сподівань, рік, що поділив відлік часу на ДО і ПІСЛЯ, рік люті і болю, рік людей із криці та сталі, рік, коли «Як ти?» стало найбільшим проявом любові, рік могил без кладовищ, рік, в якому кожен загиблий стає святим…
Пам’ятаймо! Заради нас!
Заради нашої УКРАЇНИ!
За нами правда і з нами Бог!
Вистоїмо, зможемо, переможемо!
Леся Заріцька
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2023/02/333039153_1269183547027418_2942679457760406376_n-1024x683.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2023/02/333083606_6168111566604557_6421498276036135394_n-1024x683.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2023/02/333087788_596850231907727_1030358362101475195_n-683x1024.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2023/02/333090221_3350210581884770_1284056529906188475_n-1024x683.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2023/02/333101905_1273021983290776_4582953130826923773_n-1024x683.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2023/02/333113578_731344165125258_2177913839284254603_n-1024x683.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2023/02/333226772_576920124481250_2586497728477797010_n-1024x683.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2023/02/333391826_555108179736185_3200207508562150697_n-1024x683.jpg)