![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2022/01/264832873_1512590269124304_396705165419214602_n-1024x683.jpg)
В умовах сьогодення вкрай важливо відроджувати традиції та звичаї, берегти нашу культурну спадщину. Українська хустка з давніх-давен вважалася головним оберегом, символом любові та злагоди. Хустка була улюбленим головним убором української жінки, вона проходить через усю історію українського народного вбрання.
Тож викладачки та студентки нашого коледжу зберігають і підтримують гарну традицію: в день української хустки 7 грудня одягають на свої голови давні чи сучасні хустки з різноманітними квітучими взорами.
Ми взяли участь у флешмобі “Зроби фото з хусткою” (чи в хустці), вийшло яскраво.
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2022/01/264832873_1512590269124304_396705165419214602_n-1024x683.jpg)