![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2020/12/132585568_1034594587026321_3642048634925193517_o-1024x767.jpg)
Урочисто розпочались продовжена перша сесія Самбірської районної ради та чергова сесія Самбірської міської ради. Колядками та віншуваннями депутатів вітали студенти ІІ хорового курсу Самбірського фахового коледжу культури і мистецтв під керівництвом викладача хорових дисциплін Хая І. І.
Традиційні колядки – це справжня скарбниця українського народу, це частина нашої самобутньої культури. Тож, хто як не ми, мали б розпочинати ці передріздвяні дні дзвінкою колядою. Пам’ятаймо, що колись кожна українська родина вважала за честь, щоб колядники не оминули її і прийшли привітати з Різдвом…