![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2019/03/53453040_961325054059637_5726018921211887616_n.jpg)
У міжнародному конкурсі-фестивалю музичного, театрального та художнього мистецтва «Чарівна рапсодія -2019» (м.Трускавець) взяло участь близько 300 осіб з України та Угорщини. Творчий фестиваль організував міжнародний продюсерський центр ВМС «Strong Solution» Угорщини спільно із Трускавецькою міською радою, а також за підтримки департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА та посольства Угорщини в Україні. Конкурс молодих талантів проходив під патронатом відомого угорського гітариста світового рівня Михайла Вігули, володаря рекорду Гіннеса найдовшого у світі сольного концерту Данієля Сурашенка та народної артистки України і композиторки Лесі Горової.
І Премія в номінації “Інструментальне мистецтво” у студентки ІІІ естрадного курсу Самбірського коледжу культури і мистецтв ХАЙ ДІАНИ (саксофон), викладач Олег Веселовський, коцертмейстер Наталія Зайцева. Вітаємо Діану та зичимо ще багато таких перемог!