Місяць: Травень 2021
Всесвітньому дню вишиванки вже 15 років!
До ювілейної 15-ї річниці Всесвітнього Дня вишиванки, коледж культури і мистецтв та історико-етнографічний музей «Бойківщина» представили спільний проєкт «Наш етнічний бренд».
День вишиванки – свято, що не прив’язане до жодного державного чи релігійного. Воно покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.
На моделях, студентах коледжу, представлений одяг етнографічних груп українців – лемків і бойків початку ХХ століття, наданий музеєм. У орнаменті кожної сорочки знайшли свій відбиток вікова мудрість та високий художній талант нашого народу.
Люби свою сорочку шиту,
В ній України вся родина.
Легенду бережи нажиту,
Вона, – як життєдайна днина!
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2021/05/187515717_2562528870721623_3916955461846676582_n.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2021/05/187544921_2562528390721671_5366393181747348391_n.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2021/05/187549829_2562528524054991_6891632114123176817_n.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2021/05/187564311_2562528964054947_8563182071655207163_n.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2021/05/187570876_2562528604054983_2844125197404862758_n.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2021/05/187603897_2562528480721662_9128074421041623456_n.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2021/05/187616714_2562528430721667_3523380782817977774_n.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2021/05/187618594_2562528147388362_1928417492202946853_n.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2021/05/187681903_2562529050721605_8783141857270968286_n.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2021/05/187692980_2562528780721632_8832892454943261488_n.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2021/05/187751007_2562528330721677_4813705870758834656_n.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2021/05/187769068_2562528827388294_6067989458421696804_n.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2021/05/187967514_2562528910721619_1399822878695810074_n.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2021/05/187984350_2562528740721636_1313031684058446503_n.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2021/05/188063346_2562529004054943_5653330630252892385_n.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2021/05/188096577_2562528560721654_582294582435723298_n.jpg)
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2021/05/188965657_2562528674054976_1957011522743259269_n.jpg)
У нас перемога в Міжнародному фестивалі-конкурсі талантів “Мамина гордість”
Чудова новина. Чергова перемога. І неабияка, а ГРАН-ПРІ. Студентка естрадного відділу Олеся Штипук здобула перемогу в Міжнародному фестивалі-конкурсі талантів “Мамина гордість”, організованого Херсонською міською радою і отримала Гран-прі в номінації: Інструментальне виконавство. Фортепіано. Викладач і наставник – Мар’яна Мисак. Браво студентці і викладачу!
Нові здобутки у І Міжнародному дистанційному багато-жанровому весняному Чемпіонаті мистецтв “Warm art fest”
![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2021/05/183650154_291425209137093_7367270305188578827_n.jpg)
З гарних приємностей у нашому коледжі розпочався травень.
У нас чергові нагороди і досягнення: викладач фортепіано Маріанна Мисак та студентка ІІ-го естрадного курсу Олеся Штипук.
Міжнародний Українсько-Польський проєкт І Міжнародний дистанційний багато-жанровий весняний Чемпіонат мистецтв “Warm art fest” (Оффлайн/дистанційно (м. Дніпро)).
Цьогорічні дебютанти отримали гран-прі в номінації “Інструментальний жанр: класичний” у віковій категорії “Full-grown” (17-25 років).
Спільна праця викладача і студента, чуть ентузіазму і зусиль – завжди винагороджується успіхами. ВІТАЄМО!