І став для нас він світочем в віках

           В коледжі викладачі української мови та літератури Любомира Швед  і Наталія Андриїшин провели святкову літературно-мистецьку годину «І став для нас він світочем в віках». У заході приуроченому до 209 річниці від дня народження великого майстра слова Тараса Шевченка взяли участь студенти-гуртківці.

            В першій частині зустрічі Любомира Швед розповіла про те, що сьогодні, як ніколи, Кобзар органічно злився зі своїм великим, нескореним народом і твердо ступає повсюдно у вільній державі, і говорить устами кожного із нас.

            Мистецька частина вразила різнобарв’ям талановитих студентів. Вони, довели, що великий пророк живе в словах, в нотах, в наших серцях. Учасникам вдалося віднайти в літературному океані найцінніші перли-вірші поета. Літературно-мистецька година завершилася грою-провідником «Шевченко монументальний».

            Перемогли знання, завзятість та патріотизм.

            Учасники отримали цінні призи. Команда «Перемога» (капітан Вікторія Волошин) переказала свій грошовий приз на допомогу ЗСУ.

            Директор коледжу Галина Петрівська подякувала студентам та організаторам заходу. Вона підкреслила, що сьогодні ми випросталися, відчули, що стали вищими за себе; не гнемося перед загарбниками з проімперськими намірами колонізувати вільний народ, а безстрашно долаємо небезпеки, крокуючи через пекло вогню ворогів зі словами: «Борітеся – поборете! Вам Бог помагає!»