Щирі вітання хореографам!

18 травня відбувся VI Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва “Роду нашого розмай”, який проходив у м. Дрогобич. Такі конкурси мають величезний вплив на формування національної свідомості дітей і молоді, тому навіть в сьогоднішніх реаліях є актуальними.

Студенти хореографічного відділу Самбірського фахового коледжу культури і мистецтв взяли участь у конкурсі та стали лауреатами:

  • Ансамбль мажореток “Ясочки”(керівник Марія Неофіта) “Коломийка” – 1 премія,
  • дует Анжеліка Кравчук та Анастасія Кучемба “Моє друге я” – 1 премія,
  • дует Катерина Бабак та Валерія Ібрагімова “Давай поговоримо в темряві” – 2 премія;
  • Ансамбль народного танцю “Дністрові зорі”(керівник Чум Дарія ) дует Анжеліка Кравчук та Денега Олександр “Весняні гуляння” – 1 премія;
  • Ансамбль класичного танцю “Лілея”(керівник Лілія Сіка) дует Олег Піцик та Софія Хайнацька “Ніжність” – 1 премія
  • Дитячий ансамбль українського народного танцю “Намисто”(керівник Ірина Марущак) середня група “Кумасі” – 2 премія,
  • молодша група “Ой не ходи Грицю” – 1 премія.

Учасники ансамблю українського танцю “Самбірчанка”( керівник Оксана Яворська) взяли участь у ще одному фестивалі – І обласному фестивалі хореографічного мистецтва “Ворота Карпат”, який проходив у м. Старий Самбір 18-19 травня в рамках благодійного проєкту “Танцем до Перемоги”, на підтримку Збройних сил України з метою збереження та розвитку народного хореографічного мистецтва, пошуку та розвитку нових форм українського та народного танцю, популяризації Старосамбірщини, а також благодійного збору допомоги на потреби Збройним силам України.

Фестиваль проходив два дні 18 травня у с .Страшевичі – конкурсні виступи колективів, 19 травня у м. Старий Самбір відбувся гала-концерт, який розпочався величною ходою центральною вулицею міста усіх хореографічних колективів. Усі учасники фестивалю були нагороджені Дипломами різних номінацій. Нашим “Самбірчанкам” дістався Диплом за артистичність, з чим ми їх щиро вітаємо!

Дякуємо організаторам фестивалів-конкурсів, журі, всім учасникам за чудову і теплу атмосферу і професіоналізм. Велика вдячність ЗСУ, всім, хто боронить Україну, за можливість продовжувати творче життя.