Червень щедрий на нагороди для наших “Ясочок”

   Ансамбль мажореток «Ясочки» (керівник Марія Неофіта) створений у коледжі не так давно. Але уже встиг гарно себе зарекомендувати і став окрасою багатьох святкових заходів. Ці невтомні дівчата дарують глядачам свої щирі посмішки та гарний настрій.

   В реаліях сьогодення у кожного свій фронт боротьби, а у наших «Ясочок» він культурний, адже вони приймають участь у тих конкурсах, де певний відсоток перерахованих грошей іде на потреби ЗСУ. Щиро тішимося перемогами, які дівчата здобули у червні.

   Ансамбль мажореток “Ясочки” Самбірського фахового коледжу культури і мистецтв взяв участь у Всеукраїнському патріотичному марафоні “Разом переможемо”, який відбувся з 15.06 по 20.06 у м. Хмельницьку де отримав І премію, у Всеукраїнському двотуровому фестивалі-конкурсі мистецтв Music Universe, який відбувся 22-24 червня 2022 р. в м. Одеса, де стали лауреатами 1 ступеня та отримали диплом переможця у Всесвітньому творчому марафоні “Україна – моя родина” (благодійний проєкт на підтримку ЗСУ та дітей, які опинилися у скрутному становищі, Україна – Польща 2022).

   Вітаємо!