Циклова комісія викладачів культурологічних дисциплін

 

   

  Комісія викладачів культурно-дозвіллєвих дисциплін бере свій початок в далекому 1952 році, коли навчальний заклад був технікумом з двома відділеннями: клубним і бібліотечним. Вже тоді технікум готував висококваліфікованих спеціалістів культурно-освітньої роботи, завідувачів  клубними закладами, організаторів-методистів клубної роботи.

   На відділі працювали ветерани культурно-освітньої роботи: Григорович Є. П., Чайка І. М., Леськів О. В., Воловець В. П., які протягом багатьох років прищеплювали молодому поколінню любов до української культури.

  Сьогодні на відділі працюють викладачі з великим педагогічним досвідом: Маруняк В. Й., Соханчак О. С., Бурка В. М., Винарчик М. М, Шубеляк Т. О., Яворська Г. П., Ковалів Г. І. та молоді викладачі Кушнір І. М., Бардин В. Б., Анісімова А. Б..

  Викладачі творчо підходять до роботи, досконало володіють матеріалом, беруть активну участь у житті коледжу і міста. Вони є постановниками багатьох театралізованих концертів, вечорів зустрічей.

   Викладачі відділу ставлять собі за мету сприяти розвитку у студентів вмінь і навиків культурно-освітньої роботи, вихованню патріотичних почуттів, любові до культурної та духовної спадщини нашої держави.