Творча зустріч

Сьогодні відбулася цікава творча зустріч колективу Самбірського коледжу культури та мистецтв з студентами та викладачами Дрогобицького музичного коледжу ім. В.Барвінського та Сєвєродонецького коледжу культури та мистецтв ім. С. Прокоф’єва в рамках проекту “Мистецтво без меж”.

Гості мали змогу відвідати музей “Бойківщина”, ознайомитися з базою Самбірського ККіМ, переглянути концерт, підготовлений студентами різних спеціальностей (режисер Марія Винарчик), побувати на репетиції зведеного естрадного оркестру (керівник Генріх Мельнарович).

Завершилася зустріч чудовим концертом зведеного симфонічного оркестру студентів Дрогобицького та Сєвєродонецького коледжів, що відбувся в залі камерної та органної музики Самбірського ККіМ. Директори коледжів Марина Яворська, Юрій Чумак та Галина Петрівська щиро пораділи з такої співпраці та домовилися про майбутні проекти згідно Програми “Схід і Захід разом”. Колектив студентів, викладачів та обслуговуючого персоналу Самбірського ККіМ попрацювали сьогодні дуже результативно.