Творча зустріч з Володимиром Шовкошитним

   У нашому коледжі відбулася творча зустріч з Володимиром Шовкошитним – українським поетом і прозаїком, громадським, державним та політичним діячем, доктором філософії в галузі політології, народним депутатом України І скликання, ліквідатором наслідків аварії на ЧАЕС, президентом Міжнародної організації «Союз Чорнобиль» (1990–2003), одним із засновників Української екологічної асоціації «Зелений світ», першим заступником Голови Національної спілки письменників України, директором видавництва «Український пріоритет».

   Це була була дуже змістовна і пізнавальна зустріч. Присутні дізналися про безпосередню участь  Володимира Федоровича у перепохованні Василя Стуса, Юрія Литвина і Олекси Тихого з Пермської губернії в Україну в 1989 році, про його участь в ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, про його політичну діяльність та про його літературну творчість. Пан Володимир розповідав про свої книги, читав власну поезію, зокрема культовий вірш, який став відомою піснею «Боже, дай Україні волю!» (музика Олександра Осадчого, виконує Віталій Білоножко). Він майстер поетичного і прозового слова!

   Зустріч відбулася на одному диханні, адже В Шовкошитний чудова й відкрита людина, яка бореться за відродження сучасної української нації.

   Крім власних, як директор видавництва «Український пріоритет», привіз і презентував багато цікавих книг, які подарував бібліотеці коледжу.