Народне пісенне мистецтво

Пісня – душа народу.

         Привітно запрошуємо на навчання всіх, хто любить співати пісні, виступати на сцені, хоче проявити свої творчі здібності на різноманітних виконавських майданчиках.

         Саме з піснею пов’язали своє життя творчі, талановиті викладачі спеціалізації «Народне пісенне мистецтво». Ними в коледжі створені хорові колективи та вокальні ансамблі, творчість яких завжди викликає захоплення у глядачів. Також сьогодні поруч з досвідченими викладачами у нас працюють молоді талановиті спеціалісти, які гідно примножують традиції та здобутки своїх попередників.

         Саме тому в нас ви отримаєте можливість професійно оволодіти вокалом, вивчити музичну грамоту, навчитися гри на музичному інструменті (як правило – фортепіано), освоїти основи техніки диригування, здобути навики організації та роботи з хоровим колективом, вокальним ансамблем або церковним хором.

Здобуті у нас компетентності надають вам можливість працювати:

  • керівником аматорського колективу (хору, ансамблю);
  • керівником аматорського колективу (гуртка, студії народної творчості та хорового мистецтва);
  • художнім керівником в центрах культури та дозвілля;
  • артистом творчого колективу;
  • артистом-виконавцем.

         Занурившись у творчу атмосферу під час навчання у нашому коледжі ви зможете проявити свої здібності, адже наші студенти постійно приймають участь у різноманітних конкурсах і фестивалях, де займають почесні призові місця. Випускники нашого коледжу є учасниками і керівниками багатьох хорових колективів, вокальних ансамблів, сольними виконавцями.

         Тож чекаємо Вас в нашій дружній творчій студентській родині!