День знань

Традиційно в Самбірському фаховому коледжі культури і мистецтв День знань щороку перетворюється на велику і радісну подію, завжди яскраву, насичену емоціями та зворушливою атмосферою!

У нашу студентську родину ми радо прийняли талановитих першокурсників.

З ласки Божої отець Василь Мазур дав своє благословення для щасливого початку нового навчального року. Спільно молилися студенти, викладачі, дирекція коледжу та батьки. З привітальним словом до присутніх звернувся директор коледжу Красняк Роман Мирославович та побажав усім завжди прагнути до чогось високого і доброго, відкривати для себе нові кордони знань і горизонти успіхів, ніколи не зупинятися на досягнутому і сміливо підкорювати все нові і нові вершини. Позаяк вручив пам’ятні сувеніри студентам-першокурсникам та грамоти активним студентам-волонтерам.

Для усіх гостей свята звучали цікаві музичні вітання від студентів старшокурсників та викладачів.

На завершення святкової зустрічі пролунав символічний «перший дзвоник», який об’єднав усю коледжівську спільноту в одну сім’ю .

Нехай цей  першовересень принесе надію та віру у краще завтрашнє. Завжди пам’ятаймо про тих, хто робить все можливе, щоб забезпечити нашій країні мир та безпеку.

Бажаємо всім яскравого навчального року, плідної праці, творчих досягнень та запального натхнення!

Хай здійсняться всі творчі задуми!

Наснаги усім на весь новий навчальний рік!