Вітальне слово директора

В чудовому мальовничому куточку передгір’я Карпат, на лівому березі ріки Дністер розкинулося древнє місто Самбір, перші згадки про яке в літописах  відносять до 1241 року. Місто затишне і гостинне. Місто архітектурних пам’яток, ошатних вуличок і смачної кави.

В центрі міста компактно розташований Самбірський коледж  культури і мистецтв  в пам’ятках архітектури: ансамбль будівель костелу Св. Станіслава та келій монастиря Бернардинів ХVІІІ ст. і колегії Єзуїтів ХVІІІ ст. Коледж заснований в 1952 році.

65 років – це довгий шлях освітньої діяльності, увінчаний високою професійністю та наполегливою працею педагогічних працівників, це добрі традиції, це досвід поколінь, що славлять навчальний заклад своїми досягненнями. Поряд з досвідченими викладачами розпочинають свою трудову діяльність і молоді викладачі. Освітній процес здійснюють 80 штатних висококваліфікованих педагогів.

Самбірський коледж культури і мистецтв – це навчальний заклад, забезпечений в повному обсязі навчальними аудиторіями,хоровим, оркестровими та хореографічними кабінетами, концертним залом, бібліотекою з читальним залом, їдальнею, спортивним залом, спортивним майданчиком.

Для підготовки фахівців з спеціальностей «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Хореографія», « Менеджмент соціокультурної діяльності» з спеціалізаціями «Народне пісенне мистецтво» та «Народне інструментальне  мистецтво» (народні та естрадні інструменти) створена належна матеріальна база – наявність обладнаних аудиторій, музичних інструментів, концертних костюмів.

Наш коледж – єдиний в Україні, який має в своєму розпорядженні унікальний зал органної та камерної музики, де регулярно  відбуваються концерти органної музики, камерних ансамблів, оркестрів, святкові масові заходи. Коледж славиться своїми музичними, хоровими, вокальними, хореографічними, творчими колективами: ансамблями, оркестрами та окремими виконавцями, що стають переможцями різних престижних конкурсів і фестивалів і є  активними учасниками міських, районних чи обласних масових заходів та концертів.

Самбірський коледж культури і мистецтв за багатолітню діяльність підготував чимало хороших фахівців. Серед них постаті, якими гордимося ми і які знані в Україні та за її межами.

Саме у нас втілюється мрія навчатися цікаво і творчо, поєднувати теоретичне вивчення дисциплін з практичною концертною діяльністю, жити цікавим студентським життям,наповненим атмосферою натхнення, творчою самореалізацією, сценічною діяльністю. Творча атмосфера, що панує в нашому коледжі наповнює життя студента новим змістом, гартує особистість, формує його світогляд і громадянську позицію. 

Запрошуємо випускників шкіл у нашу дружню творчу родину.

Петрівська Галина Петрівна – Директор коледжу