![](https://samkult.com/wp-content/uploads/2019/12/80686679_2182809295360251_8773582067817512960_n-1.jpg)
Сьогодні для викладачів і студентів наші неповторні і невтомні хореографи ( під кер. М. Неофіти) продемонстрували чудове передноворічне дійство. До нас завітав СВЯТИЙ МИКОЛАЙ! Тож ділимось світлинами, щоб усі змогли відчути святкову атмосферу разом з нами. І очікуймо всі дружньо сьогодні Святого Миколая та сподіваймось, що під подушку він покладе нам:
– ЩАСТЯ в дім;
– ЛЮБОВ в сім’ю;
– ЗОРОВ’Я близьким.
А на передодні наші невтомні артисти з цією ж програмою побували в будинку “Просвіти” м. Самбора та подарували справжнє свято дітям з особливими потребами та у Буківському дитячому будинку-інтернаті.
За добрі наміри – завжди сторицею воздасться добром! Бо коли в очах у діток, які найбільше потребують тепла і любові, зауважуєш неймовірну радість і захоплення, то усвідомлюєш, яку велику користь приносиш такими діями. Велике спасибі за ідею організатору і, звісно ж, нашим талановитим студентам!