Щирі вітання з любов’ю для вас!

Вчитель проживає, мабуть, вічність

У наших гідних справах, як творець…

Вклоняємося вам, ваша величність!

Бо вчитель пожиттєво – наш взірець.

            Одним із найяскравіших осінніх свят, беззаперечно, є  День працівника освіти яке традиційно  в Україні відзначають у першу неділю жовтня. І хоч сьогодення диктує свої складні умови та попри все у нас пройшов цей святковий день  яскраво, весело та креативно! У п’ятницю у переддень такого гарного свята усіх викладачів Самбірського фахового коледжу культури і мистецтв студенти привітали з професійним святом святковим концертом.

            Зі сцени лунали сучасні концертні номери які створили справжню святкову атмосферу. Виконавці зачарували слухачів своїми голосами, блискучим володінням інструментами, запальними танцями, тонким відчуттям стилю та артистизмом виконання. Вони щиро дякували своїм наставникам за набуті навички, за підтримку і нескінченне терпіння.

            До всіх присутніх звернулася директор коледжу Петрівська Галина Петрівна. Вона подякувала колегам за працю і вклад кожного у становлення та розвиток нашого закладу освіти та вручила відзнаки за сумлінну працю та високі досягнення у навчанні і вихованні молоді. Нехай кожен успіх будь-якого з учнів буде гордістю для Вашого серця, нехай кожен урок, даний Вами, дарує студентам не тільки знання і вміння міркувати, але і віру в хороше, надію на краще, різнокольорові мрії та силу прагнення до них.

            Щиро дякуємо педагогу-організатору Інна Кушнір за цікаве святкове дійство, яке подарувало усім присутнім чудовий настрій.

Разом переможемо!